Studio "Wings of Russia", which makes the films of Max, this time namudrila: in the film about a single word about MAX MAX! :) But very nice video. MAKS-2005 is better: http://www.avsim.su/files.phtml?action=download&id=10979&hl = By the way, filled MAX 2007 in a good quality 415mb in 8 of the rar-archive : http://www.avsim.su/forum/index.php?s=&showtopic=42872&view=findpost&p=713234
− UR-HRUST,
18 years ago,
#
Videos of course interesting, but where is MAX 2007 ... Saw the pictures and Bangalore, and with video presentations, and even the movie MAX 2005. Strange ... The One who laid out many thanks, and to who did the video - neud.
− SViper,
18 years ago,
#
5
The class is like the Su-30 aerobatics, it is not real ... and very beautiful ... Bravo pilots!
− airbus_2006,
18 years ago,
#
-1
but really! where is MAX? were shots at the end like, and all ...
− Ramzez,
18 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~