Yes and unlike malyas .... if the current view from the top:)))
− Sir-j,
18 years ago,
#
And what is normal drawings? Or with the model of "The Star" srisovyvat? To me everything is fine.
− Aviator86,
17 years ago,
#
3
panel and sounds are not enough, and the dynamics of lame
− Филин,
18 years ago,
#
Is it not malohodovoy the joystick on the right side in place of the helm in the middle? ... I always thought so.
− хЫшНИК,
18 years ago,
#
4
if you try to Mona, and the sounds of "tie" ... poduchitsya smallness, and the dynamics of podprait ... but somneayus that would like to ariginale, because in this "Golden Eagle" is not a lot of people fly:) And 4 ... I do not know why , like)))
− Полтава,
18 years ago,
#
Use as any other besplatnik, for example. modify, perekrashivayte, spread to other sites with besplatnikami, but do not try to sell. If you have any problems with installation or other problems, please do not disturb us, we are very busy, sorry.
− ivan6664,
18 years ago,
#
"Please treat them as you would other freeware, ie. modify, repaint, post on other free sites, but please do not try to sell them. Please do not contact us if you have installation or other problems, we're just way too busy, sorry."
Почитай, если поймешь что то...
− AVPU,
18 years ago,
#
3
Couple he pitch well OOOOCHEN tight, but I roll OOOChEN fast. And the sound is not it ((not very liked.
− SDN,
18 years ago,
#
this is not VAREZE ... You have to check before hait;)
− fly-max,
18 years ago,
#
-1
4
When refined, it will be that we should!
− Domestoss,
18 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~
Почитай, если поймешь что то... − AVPU, 18 years ago, #