кто нибудь может сфотографировать кабину пилотов и штурмана ан 22 в таких же ракурсах как на этой фотопанели ан 22 ?
− alex2alex2,
9 years ago,
#
Да уж, а то размеры панели как в Ан - 2
− ~Anonymous~,
1 year ago,
#
ребят у кого есть фотографии кабины пилотов ан 22 антей в таком же точно ракурсе как у Петра Зеленкевича ?
− alex2alex2,
9 years ago,
#
5
great cover, thank you 5 +
− cashka,
14 years ago,
#
The forum "AVSIM.su> Microsoft Flight Simulator> Antonov> AN-22 Antei, help Please ..." hanging crib for ISHR. Who has something like that on the An-22 request to write there.
− Navig12,
17 years ago,
#
5
As always, raduesh. Thank you.
− Dimka,
17 years ago,
#
4
For the panel with the CF-4 steering wheel, you'll need to bring! For momentum-5, flies! For assemble-3 need kap.remont. The attention to the legend-5 Subtotal 4.25! Thank bude pick. Since coming!
− DIREKTOR,
17 years ago,
#
And where "icons" discovery of species and panels?
− cokol,
17 years ago,
#
5
Well, finally something! Excellent!
− Fman64,
17 years ago,
#
Che someone tell me who downloaded! Traf fee, not hotsa 35 meters bezpontovo sdryukivat.
− Khvostik,
17 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~