Товарищи МОДЕРАТОРЫ!Этот файл не закачивается!Посмотрите пожалуйста где там пробка....
− RVV1973,
13 years ago,
#
Да тут буран старых файлов не закачивается...
− Махони,
13 years ago,
#
5
Goncharov, No offense. vseravno more paint will not.
− Tretyakoff,
19 years ago,
#
5
Yes! Pavel Goncharov:) do not take offense! Beautifully drawn and great! Users themselves vybirut, rock or not! In any case, already 130 downloads, so it is no longer useless! You would indeed be carcase is painted, as I promised a year ago! :)
− SU7,
19 years ago,
#
5
Pavel Goncharov, you will not be offended. Personally, I'm sorry for your time. Before embarking on the work, please, no, there is already such a! If there are in crappy quality, you just say thank you! And so .... will be the case. Py.Sy. ... and skrini beautiful!
− sib2217,
19 years ago,
#
5
Well, this lightweight texture ... Who has a modem, you can feel the difference ... I liked it! Thank you !!!!!
− Beast,
19 years ago,
#
Yes, this is a clever man gave you a link where you can download the normal plane. but this is a complete d ** mo, so not Download vain, and put a better 2, whereas if the screenshots ponravyatsya, then 3.
− EI-CXZ,
19 years ago,
#
Yes Alex you are right, why do something that is already there?
− Dave89,
19 years ago,
#
3
What is called "fotopast", with very low quality ... The alternative here - http://library.avsim.net/search.php?SearchTerm=Domodedovo + Airlines + Tupolev + Tu-154M +% 28Simlndmrks% 29 & CatID = root & Go = Search One can compare:)
− segа,
19 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~