Thank you, now everything is !!!))))
− AN24PB,
15 years ago,
#
5
Spasibo.Podskazhite that "Bee" a small gas "-" from themselves "?
− koguch,
15 years ago,
#
в тех описании от себя взлетный а тут да от себя малый почемуто
− Ярослав080,
13 years ago,
#
5
Spasibo.Otlichnaya rabota.Ne like an old memory installed but he did say a remarkable ponravilsya.Mozhno finish.Esche AN-28 would somebody be revived.
− VladTretjak,
15 years ago,
#
What about Al-28 join !!!!!!!!
− Marque,
15 years ago,
#
If you-would you have come to the forum section Antonov, they found, would be a topic for the An-28 ... In which even has a rendering "in the process" of the new model, which I'm doing a panel of distinguished Wishmastera ...
− Kirill Konovalov,
15 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~