Спасибо большое за ваше видео ! Каждый раз смотрю с огромным восторгом ...
− PIN,
8 years ago,
#
Всем спасибо за комментарии и оценки!
− TOPGUN,
8 years ago,
#
5
I really enjoyed your video thank you!
− edetroit,
8 years ago,
#
Hello edetroit. Where are you from and what exaclly you like in the video?
− isc,
8 years ago,
#
Hello, I am from London, England. I am a big IL-76 fan so of course I liked that. It was the video quality, camera angles, composition and most of all the sound quality. Excellent! I do not know the MIG-31 very well so I found that very interesting as well..... In fact I have now installed some MIG-31 AI in my sim.
− edetroit,
8 years ago,
#
А вы, человек, храбро скрывающийся под ником "Аноним", в XXI веке чем занимаетесь, позвольте уточнить? Небось в тик-ток целыми днями просиживаете. Ну-ну. Вторую жизнь вам никто не подарит, а первую вы уже в тик-ток спустили.
−
~Anonymous~